پنل اس ام اس برای پاساژ ها و مراکز خرید

همانطور که می دانید پیامک ابزاری است که بازه گسترده ای از تبلیغات و حوزه بازاریابی را پوشش میدهد. در این میان دانستن روش های درست استفاده از امکانات سامانه پیامکی به شما در راستای ارسال پیامک های هدفمند کمک می کند و همچنین باعث افزایش بهره وری کسب و کار و مشتریان نیز خواهد شد.
در مقاله های پیام دیزج، بارها از کاربرد پیامک در مشاغل گوناگون بحث کرده ایم. امروز نیز میخواهیم از مزایا و کاربردهای پنل اس ام اس برای پاساژ ها و مراکز تجاری صحبت کنیم. چطور می توان با استفاده از پیامک مشتریان یک مجتمع تجاری را افزایش داد؟
این پیامک تبلیغاتی می تواند توسط مغازه داران برای مشتریان و همچنین توسط مدیریت مجتمع یا پاساژ برای غرفه داران آن پاساژ ارسال شود.
پنل پیامک برای پاساژها و مراکز خرید
مهم نیست که شما در چه کسب و کاری فعالیت دارید باید برای اعلام خدمات و معرفی محصولاتتان به یکی از شیوه های تبلیغاتی، تبلیغ کنید. بهترین راه برای این کار ارسال پیامک می باشد. چرا که کم هزینه ترین و سریع ترین راه تبلیغات می باشد.
تبلیغات پیامکی برای پاساژها و مراکز خرید
شما می توانید با استفاده از شیوه های مختلف ارسال که در سامانه پیامکی ما موجود می باشد، پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید. در ابتدا شما می توانید با استفاده از ارسال از روی نقشه، به تمامی افرادی که در محدوده پاساژ ساکن اند، پیامک ارسال کنید. سپس با توجه به ویژگی مشتریان خود می توانید بر حسب رده سنی و همچنین جنسیت نیز اقدام به ارسال پیامک کنید. به عنوان مثال فروشندگان پوشاک آقایان می توانند با استفاده از بانک شماره تلفن سن و جنسیت، پیامک های هدفمندی را ارسال کنند و مشتریان بیشتری را جذب کنند.
تمامی این قابلیت ها در سامانه پیام کوتاه مکث قرار داده شده است که شما می توانید با انتخاب پنل مورد نظر خود از منوی امکانات و تعرفه ها، برای یکی از پنل ها بصورت رایگان ثبت نام کنید و سپس هزینه پنل را پرداخت نمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *